Tuvalet Sorunu

emreztrkk37

Eskiden bir sorun yoktu ama son zamanlarda Pablo tuvaletini yaptıktan sonra kumun üzerini kapatmıyor. Kapalı tuvalete sığamıyor diye mi acaba dedim açık tuvalet koydum ama yine kapatmadı. Kötü bir kum kullanıyorduk şimdi daha kaliteli bir kuma geçtim ama sabun kokulu ve ağır kokuyor ondan mı acaba

1 CEVAP

patili

erkek kediler dişi kediler gibi titiz olmuyorlar. eskiden kapatıyor olmasına şükredin bence :) kendilerini bile zor yalarlar.