İç-Dış Parazit Gecikti Bir Şey Olur Mu?

Verdatrtp

Kedimin ilk yıllık aşıları yapıldı 10 gün sonra son kuduz aşısı yapılacak ama bu süreç içinde veteriner iç-dış parazit yapmadı iğneler üst üste geldiği için. 4 aydır iç-dış paraziti yapılmadı veteriner bir şey olmaz diyor sizce gecikirse bir şey olur mu

5 CEVAP

SetenayG

Eee yani veteriner birşey olmaz diyorsa olmaz, gerekli görse aşıları erteler onları uygulardi :)

SetenayG

Onu diyorum bende biri cikip yok canim bizimki uyguladi tabi birsey olur dese veterinere deseniz de bunu aşılarla birarada uygulamayalim dicek. Kendi kendinizi yiyip durcaksiniz birsey olursa diye. Veterinere guveniyorsaniz hic gerek yok herseyi buraya sorup kafanizi bulandirmaya.

ezginalci

Dışarı çıkan bir kedi değilse kısa gecikmelerin sorun oluşturacağını düşünmüyorum, bizim de geciktiği oldu. Bir sorun yaşamadık.

SetenayG

Hayir mesela biz birsey olur desek siz gidip veterinere itiraz mi edeceksiniz ki?

Verdatrtp

Başkasının veterineri farklı bir şey söylemiştir belki diye sordum