Gimcat Anti-Stress, Vedavet Kot Bayoun ,Passiflora Kullananlar?

Firuzecik

Bunlardan herhangi birini kullanan var mı? Yorumlarınızı merak ediyorum. Erkek kedim dişi kedime sürekli saldırıyor artık sakinleştirici kullanmak istiyorum..

6 CEVAP

deniznergis

selamlar kot bayoun kullandım aşıya götürecegim zamanlar sabah ve akşam kuzu gibi oluyordu vermesem veteriner klinigini savaş alanına çeviriyordu . ama her kedide aynı etkiyi gösterirmi bilemem

Firuzecik

Peki nereden temin ettiniz internette bulamadım. Küçük ilçede olduğum için buradaki vette bulunmaz diye düşünüyorum.

deniznergis

veteriner verdi onlarda bulunur kesinlikle tlf arayıp sorun

Nida_Leydi

Gimcat kullandım inatla 2 kere aldım hiçbir faydasını görmedim.

alabalik32

Gimcat anti stres ile şehirler arası yolculuk yaptım. Sakindi oğlum. İşe yaramıyor diyenler miktarı az veriyordur. Ben bu siteden almıştım. 2 cm kadar verin.

Nida_Leydi

Niye cahil miyiz ki az verelim :)) senin kedinde işe yaradı diye niye ben az verdim de işe yaramadı oldu. Komiksiniz