Cok Acill!! Yavru Bir Kedim Var Süt İçmek İstemiyor Evde Et Kokusu Alınca Cok Saldırganlaşıyor?

aaeylul2

ilk aldığım 3-4 gün hiç sıkıntı yaşamadım sulandırılmış süt verdim o da içti hiç saldırgan değildi dün evde tavuk pişince odadan cıkmak istedi mutfak kapısını tırmaladı çöpe saldırdı sakinleştiremedim bi türlü bugün de yine birden saldırganlaştı ben yemek yedikten sonra ağzıma falan saldırıyor sakinleştiremiyorum ne yapmalıyım?

2 CEVAP

Nurrrrr

Bu onun doymadığına işaret yavru kediler için olan yaş mamalardan alabilirsiniz yanında kuru mama alıp 1 tatlı kaşığı yaş mama ile karışdırırsanız kuru mamayı da alışdırmış olursunuz

Nurrrrr

Bu onun doymadığına işaret yavru kediler için olan yaş mamalardan alabilirsiniz yanında kuru mama alıp 1 tatlı kaşığı yaş mama ile karışdırırsanız kuru mamayı da alışdırmış olursunuz