Kedimin Diş Sağlığı Nasıl

fettahaltuntas

evet diş değişim döneminde bulduk yavrumuzu diş eti iltahabı nedeniyle mama yeme zorluğu çekiyordu tedavi olduk ancak veteriner diş eti kırmızılığının zaman içinde geçeceğini söyledi ama hala yeme zorluğu çekiyor kedim diş değişimi biteli 1.5 ay oldu ve sanki dişleri çürükmüş gibi çürük belirtileri nelerdir ne kullanmalıyım ?

4 CEVAP

Miyavmia

Öncelikle veterinerinize tekrar görünmesi gerek yada resimlerini mutlaka gönderin bunlar tedavi edilmeden geçecek kizarıkliklar değil enfeksiyon hala geçmemiş ise tekrar antibiyotik uygulayabilir bunun yanisira dr. animal sprey kullanabilirsiniz düzenli kullanimda çok faydasini görürsünüz geçmis olsun

fettahaltuntas

ağzının kenarlarında ilaç var kusura bakmayın temizlenmiyordu :)

Kartanesiiii

Diş etleri kırmızı böyle olmaması gerek bence bir veteriner hekime gösterin

inferi0r

Enfeksiyonu tam geçmemiş gibi duruyor. Biz de çektik bundan, sürekli iğne olduk. Bitkisel bir sprey vermişti veterinerimiz tedavinin devamı için, sanırım sizin de tekrar destek almanız gerekecek.