Hiç 3 Haftalık Degil Gibi

Luckyssss

Kaç aylık veya haftalıık olabilir çok olgun gibi gözüktü gözüme

11 CEVAP

Luckyssss

Valla bana kedi gibi degil vaşak gibi geldi sanarsın evde vaşak besliyorum :D

patili

daha önce dediğim cinslerden birinin kırması olma ihtimali var :)) iri olcak gibi. cinsiyeti ne ?

patili

suratını yediğimm ♡♡♡♡♡♡

patili

anneler merhametli. zamanla alışıyorlar, daha da cok sevicek. yemek konusunda şuan yaş mama veriyor musun? büyümüş ilk aldıgın günkü haline göre yaramaz:))

patili

1 aylık gibi. Belki iri yapılı olucaktır o yüzden yanlış yönlendirmeyelim. Ama bana 1 aylık gibi geldi. :)

patili

yaş mama ile karışık kuru mama yiyebilir bunda sütle doyucak göz yok :))

Luckyssss

Dişi annemin dediğine göre :) ilklerde biraz kızdı niye getirdin köpeğin var diyede alıstı şimdi odasına girse bile laf etmiyor çok şükür :D kakasını yapmıs gecenlerde bana dediği kızım kedi kaka yapmıs kapının arkasına git temizle :Dd alıstı kısacası :D

Luckyssss

Şuan yaş mama kullanıyorum ara öğün olarak hala anne sütü veriyorum

Luckyssss

Yani vitamin eksikliği yaşasın istemiyorum :)

patili

aynen devam. gayet güzel :)) gece uyutmuyodur. sürekli oyun

Luckyssss

Uyutuyo çok şükür sıcagı görünce :)