Petlebi.com Bir Uygulama Haline Dönse Bizde Appstreden İndirilmesini İsteyenler?

Batuldr

Anket

Evet,olsun istiyorum.
(104 oy)
Sanırım,eğlenceli olabilirdi.
(5 oy)
Hayır,olmasını istemiyorum.
(2 oy)
Kimseyi uğraştırmaya gerek olmadığını düşünüyorum.
(2 oy)
Toplam (113 oy)

Petlebi.com bir sosyal ağ uygulaması gibi olsaydı muhteşem olmaz mıydı? Bildirimleri takip edebilir patileye bilir profilimizi daha keyifle kullanıp evcil hayvanlarımızın fotoğraflarını paylaşıp rahatlıkla yorumlaşa bileceğimiz bir uygulama haline gelsin istemez misiniz? App stroden indirp tıpkı ınstgram facebbook gibi kullanabilmek çok eğlenceli olurdu.

16 CEVAP

Emelika

Bencede harika olur