Petlebi.com Bir Uygulama Haline Dönse Bizde Appstreden İndirilmesini İsteyenler?

Batuldr

Anket

Evet,olsun istiyorum.
(104 oy)
Sanırım,eğlenceli olabilirdi.
(5 oy)
Hayır,olmasını istemiyorum.
(2 oy)
Kimseyi uğraştırmaya gerek olmadığını düşünüyorum.
(2 oy)
Toplam (113 oy)

Petlebi.com bir sosyal ağ uygulaması gibi olsaydı muhteşem olmaz mıydı? Bildirimleri takip edebilir patileye bilir profilimizi daha keyifle kullanıp evcil hayvanlarımızın fotoğraflarını paylaşıp rahatlıkla yorumlaşa bileceğimiz bir uygulama haline gelsin istemez misiniz? App stroden indirp tıpkı ınstgram facebbook gibi kullanabilmek çok eğlenceli olurdu.

16 CEVAP

Batuldr

bende indiririm umarım bu ankete katılan coğu kişi olur ve yöneticiler değerlendirirler. Diye umuyorum.

Kedisevercat

Umarım olur

SelinTuksal

Petlebi ekibi mi bunu dikkate alacak.?? Petlebi ekibi... Petlebi ekibi..... :D :DDD

Reyyanhan

Dün içimden geçeni yazmışsın ;)

ceydali123

ben indiririm

Batuldr

Ben mail attım petlebi.com'a dönüş sağlayacaklar bunun hakkında birşeyler öğrenmek istiyorum belkide uygulama hali için çalışıyorlardır kim bilir o.O

cute_catTR

olsun ya bilgisayara girmek çok üşendiriyor :D

emrezrtrk

Android 'lere olmaz mı?

Emelika

Bencede harika olur

onurtemiz

Bu web site berbat. Halen yüklenme sorunları var. Bazen arama motoru bile düzgün çalışmıyor daha önce App olarak çok aradım burayı. *********’nın app’i var burası neyi bekliyor anlamıyorum hiç değilse bu web’i iyileştirseler eyvallah diyeceğim.

Bal_lokma

Olur inşallah hem çok daha kullanışlı hemde daha eğlenceli olur

Batuldr

ben telefondan giriyorum oysaki o.O

burcukuzah

lütfen olsun !

anfrenee

harika ötesi bir sey olur bence geri Donerlerse nedediklerini bizimlede paylasirsaniz mutlu oluruz :)

slifer

iyi de çok basit ki mobil yapmak zaten çok basit bir forum uygulaması yapılacak. native gerekmez bir tane xamarin yada phonegap ten hybrid yapsınlar tüm platformlara çıktı veriyor.