Hangi Kedi Maması

ahsenyildiz

Anket

ND
(8 oy)
hill's
(6 oy)
acana
(7 oy)
orijen
(7 oy)
Toplam (28 oy)

hangi kedi mamasının içeriği daha güzel

4 CEVAP

mihriii

orijen veya acana deneyşn bence

Nazliig

Bunların arasından en iyi içeriğe sahip Acana ve Orijen var. İkisi de çok iyi mamalar ama keşke fiyatları biraz daha uygun olsa...

idunn

Acana ya da orijen alabiliyorsanız onlardan alın bence. Ndye oranla daha iyi içerik bakımından ve nd ileri yaşlarda sorunlar yaratırken acana ve orijen bildiğim kadarıyla sorun yaratmıyor. İsterseniz serilerinin bazılarını örnek vermek amacıyla yazabilirim.

tyguler

Her mama her kediye iyi gelmiyor bence burini alın 1 kg falan deneyin eğer iyi gelirse onu verirsiniz ama iyi gelmezse başka markanınkini denersiniz bemce o şekilde deneyin