Mama Ve Saglik Sorunu

eceeece

Merhaba arkadaşlar bugün bakkala inerken bir kedi gördüm yüzüme bakıyordu gittim yanına işte ilk başta ürktü belli ki korkmuş bir kedi sokaklardaydi çünkü bakışlarından belli baksanıza baya bir konuştum güzel güzel yavaş yavaş yanına gidip sevmeye başladım biraz korkuyordu ama çok sevecen bir kediydi eve getirdim baya bir doyurdum falan arkadaşlar petlebi sitesinde 3 tlye falan konserve mamaları var onlardan alsam başka kedilerede götürmem lazım fiyatı ucuz diye bir zararı dokunmaz kedilere değil mi sağlıksız bir ürün falan değildir inşallah ? bir sorum daha vardı sizce bu kedi kaç aylık tahmininizce bilmiyorum ben kaç aylık olduğunu.

4 CEVAP

patili

2-3 yaşlarında. yetişkin bir kedi. gimpetin kedi yaş mamaları 4 tl kadar ve sağlıklı hatta 6 al 5 öde var ama yaş mamayla doymaz. kuru mama alsan daha iyi.

eceeece

Fotoğrafa tıklayın yarım çıkmış arkadaşlar.

eceeece

Kuru mama olarak ne önerisiniz hemen bitmeyecek olanlarindan

patili

brit premium büyük boy lacivert olan daha ekonomik