Kedim Bana Karşı Sürekli Miyavlıyor.

Sekerrimm

Merhaba benim kedim sokak kedisi ve annesi tarafından bakılmayan bir yavru kedi. Kedim sürekli benimle oyun oynamak istiyor gayet normal biliyorum ama onunla ilgilenmediğim sürece yanıma gelip sürekli miyavlıyor tek başına oynamaktan keyif almıyor sanırım. Her neyse bugün eve geldim ilgilendim ama tırnakları çok uzun olduğu için çok iyi oynayamadım çünkü rahatsız oluyordum. Uykusu gelince üstüme çıktı uyudu orada bir tek üstümde uyuyor. Ama zaten yavru olduğu için uzun uzun uyuyor tüm günümü onla geçiremem tabi nende koltuğa koyuyorum ama bu sefer miyavlıyor üstüme çıkıyor. Sizce annesini özlemesiyle alakası var mıdır? Yoksa sadece onunla yatmadığım için mi miyavlıyor

3 CEVAP

Batuldr

*bende yavru kedi sahibiyim. Kedilerin miyavlaması birşey söylemek anlatmak istemesi ile alakı biliyorum. Kedim miyavlıyor yemeğine götürüyorum baktım miyavlıyor tuwaletine götürüyorum. Baktım miyavlıyor onu öpüyorum. Yani iletişim kurmaya çalışıyor seninle diyebilirim. Bensiz uyumuyor yatağına alıştırmaya çalışıyorım fakat pikeyi cok seviyor :) sanırım bebek oldukları için biraz günlük işlerimizi kısmalıyız. Anne rehberi olmadığı için rehberlerliğini yapmalıyız. :) *

Ealbs

Annesi olmadığı için sizden anne sıcaklığı bekliyor mama tuvalet ilgi vs durumlarda olabilir onu kocaman sarmalayın :)

Reyyanhan

Anne şefkati arıyor ve sıcaklığı . Sıcak su torbasını pelus bir beze sarıp yatağına koyun. Ve kediniz orda uyuyana kadar onu okşayin . Sizin ilginize çok ihtiyacı var