Kedim 2 Aylık Bana İhtiyaç Çok Fazla Duyar Mı?

Batuldr

merhaba arkadaşlar, Hastane vs gibi işlerimi halletmem gerekiyor ve ben Kedimden hiç ayrılmadım fakat herşeyi öğrendi neredeyse fakat ben mutfağa gitsem miyavlayıp beni özlüyor. Ben hastaneyi coğu kes aksatiyorum. Hastaneye gitsem Kedim benim arkamdan hem psikolojik hemde huzursuzluk cok yaşar mı? 2 aylığını geçmiş tecrübe edinmiş arkadaşlardan bilgi edinmek istiyorum.. :) teşekkürler.

6 CEVAP

meysakcr

Eğer müsaitseniz kedinizin siz yokken sıkılmaması için başka bir yavru almanızı öneririm

Batuldr

Waou başka bir kedi. Tercih edeceğimi sanmıyorum sanırım büyümesini bekleyeceğim.

Ealbs

Daha bebek oldukları için genelde ağlıyorlar ama çok uzun süreli yalnız kalmamaları iyi olur şimdilik birkaç saat durabilir kuma ve mamaya alıştıysa

Reyyanhan

Çok yanlız kalırsa hastalık üretir. Psikolojik olarak kendilerini hasta edebiliyor lar

kedilikizzz

Benim kedimde yavruyken kapıdan çıkar çıkmaz arkamdan ağlamaya başlıyordu. Dış kapıdan onu dinliyordm. Üniversitedeyken nerdeyse 7 saat okulda oluyordum aklım onda kalıyodu ama eve dönünce onunla 1 saat oynuyordum hiç yanımdan ayırmıyodum yalnız kalmasının acısını çıkarıyoduk. Sizde eve döndüğünüzde böyle yapın. Böylece bütün gün sizi bekleyip gelsede oynasak modunda sizi uyuyarak bekleyecek :)

Birkediannesi

Eve dönünce onunla oynayın hatta imkanınız varsa kedi ödülü alın bir kutu yaş mama gibi belli bir rutin oluşunca alışır ;))