Kedim 2 Aylık, Uykusunu Yerine Nasıl Alıştırabilirim?

Batuldr

*Merhaba arkadaşlar Kedim Gece :) hep benimle yatağımda uyuyor. Pike yorgan vs gibi şeylerin üzerine örtülüp uyumayı çok seviyor onun odamın köşesinde bir yatağı var fakat onun için örtü koymama rağmen yinede benimle uyumayı tercih ediyor, kedisini yerine alıştırmış arkadaşlar var mı? Veya büyüdüğü zaman kendi artık yerinde mi uyumak ister? Ona başka bir odada yerde yapabilirim fakat bebek olduğu için başka odada olması beni rahatsız ediyor. Teşekkürler. *

13 CEVAP

Zehramira

Benim kedimde 2 aylık sizin yine yatağınızda uyuyor benimki tam şuan boğazımda uyuyor bu yazıyı yazmakta bile zorlanıyorum kedim uyanmasın diye bu yaşlarda korkarlar dediğiniz gibi kedimin evi yatağımdan daha rahat ama o benimle uyumayı tercih ediyor kaç defa gece uyanıp evine koyduysam geri uyandığım zaman hep ya karnımda ya boğazımda ya kafamın üstünde yada yanımda uyuyor :) bence bu hali daha tatlı bırakın sizinle uyusun

mhtpyldz

Benim kız da öyleydi ilk geldiği zamanlarda ama şu an ışıklar kapanınca yerine gidiyor ama keşke benle uyusa :)

Batuldr

:) başımız tatlı bi belada desene

Ealbs

Genelde nerde isterlerse orda uyurlar eğer küçükse o yüzden sizle uyumak istiyodur benimki 1,5 aylık 25 günlükken geldi hep benle uyuyo ama gündüz canı nerde isterse :)

Batuldr

Hmm :) evet ya akşam onu uyutana kadar hep uyanık kalıyorum. Gece cep telefonuma vuruyor. Oynatmıyor sanırım kıskanıyor

Luckyssss

Genelde bu yaşlarda daha hiperaktif oluyolar 2 yasında filan daha oturaklı olucaklar şuan bence en sevimli halleri tadını çıkarın derim ileride de neden hiç harektli degil neden sürekli uyuyor diye konu açacagınıza eminim :)

Luckyssss

Ayrıyetten şuan sizi ister koynunuzda uyumak yorgan veya battaniyenin altında uyumak filan sizden uzak bi yeri tercih etmez onlarda öyle işte canları nasıl nerde uyumak istiyorlarsa uyuyorlar :)

Bal_lokma

Aynı dertten bende muzdaribim benim yatağımdan daha rahat yatağı ama 2 haftadır 1 kere bile uyumuyor yatağında

Bal_lokma

Gündüz 3 4 saat kesintisiz uyuyor 2 fasıl gece sabaha kadar ayaktayım şikayetim yok ama alışması lazım evet çok tatlı bela bunlar :)

Birkediannesi

Benim mestanımda 3 aylık isterse aldığım kedi evinde uyuyor isterse canının istediği yerde :)))

canyurtfadi

Biraz zor nerde isterse orda

oznur1

Canı nereye isterse

Batuldr

paylaşımlarınız çok güzel arkadaşlar, benim kız arkadaşım olduğu için bebek kedimin bir anda zıplamasından korkuyor. Bu yüzden yerine yatırma ihtiyacı duydum fakat hiç yatırmadım kolumun altında yada göğüsümde uyutuyorum. Kız arkadaşımda poposunu dönüyor triple :D :P