Kum Hakkında Bilgi

DidemCan

*********'dan sipariş verdim bugün Bonacibo yu tavsiye etmiyorsunuz merak etmeyin bonacibo almadım :D 'Ezme sardalya ve ton balıklı yaş kedi maması' birde 'İnce taneli bentonit kedi kumu' aldım. Bentonit kumlar iyi mi? Etrafa dağılıyor mu? Ve aldığım yaş mama kötü mü? Şuan ona bakan adam da aynı mamayı kullandığı için aynısından aldım hata etmedim değil mi?

16 CEVAP

Havanese_Siri

Yaş mamanın içeriği gayet iyi, kum konusunda hiçbir fikrim yok

DidemCan

Onu internetten almayacağım pet shopumdan almayu düşünüyorum. Mavi almayı düşünüyorum :)

Reyyanhan

Ben burdan 40 tl ye aldım. Bide evde kendim yaptığım var :) petshop lar çok pahalı

Reyyanhan

Ben bugün aldım burdan tirmalama. Muhteşem birşey. Bu arada bende bentonit kullaniyorm çişini bile yapsa topaklasiyo anında aliyosun. Kum hep temiz . Ama çok toz kalkiyo

DidemCan

Bizim pet shopta 30 lira tırmalama tahtaları ve büyük. İnternetten sadece mama ve kum alacağım ama merak ettim atabilirsin :)

DidemCan

Tabiiki paylaşırım :)

DidemCan

Teşekkürler

Tirmalama tahtasi olarak hangi renk aldın yada almayi dusunuyorsun ??

DidemCan

Ben *********dan 20 kilosunu 27 liraya falan aldım :D tırmalama tahtasını da görmeden almak istemediğim için pet shoptan alacağım mecburen

Reyyanhan

Resmini atayimmi istermisin. Kocaman 40 tl ye aldım. .Petshop tan 50 tl ye aldıgim küçücük .

DidemCan

Bizim pet shopta 30 lira tırmalama tahtaları ve büyük. İnternetten sadece mama ve kum alacağım ama merak ettim atabilirsin :)

Reyyanhan

Beceremedim atmayı nedense :/

Reyyanhan

Dur özelden deniyeyim

yasement

Ezme sardalyali yas mamayi deneyince goruslerini paylasir misin :)

Ealbs

Ben marketten tam 10 kgsini 15 tlye aldım muazzam güzel ince taneli ve en ufak çişinde bile topaklanıyor