Merhabalar. Dört Aylık Scottish Fold Kızımız Var. Bizim Sorunumuz Kulakları.

VENUSmengu

Kızımız Venüs'ün son bir aydır kulakları dikleşti sorun ne olabilir, nasıl bir tedavi uygulanabilir

1 CEVAP

Duman14

Kulakları gayet scottish gibi duruyor britishlerin kulaklarını istedikleri zaman indirdiklerini ve scottishlerin kaldırdıklarını duymuştum kendi kedim british shorthairdi ve istediği zaman bir scottish gibi kulaklarını indiriyordu öyle bir şey olabilir