Tuvalet..

MissCaat

Merhaba, kedim uzun zamandır kızgınlık dönemin de ilk başlarda çişini tuvalete yapardı ama bu 3,4 aydır nereye bulursa oraya yapıyor. Kızgınlık dönemin de olduğu içindir deyip görmezden geldim ama gittikçe arttı çişini yapması ve kokusu dayanılmaz derecede. Nereye yaptığını bulmak artık işkenceye dönüştü benim için temizlemesi de ayrı dert. Annemler kısırlaştır deyip duruyorlar ama bilmiyorum. Aynı durumdan dert yanan var mı aranızda? Şimdiden teşekkürler.

1 CEVAP

kedilikizzz

Kısırlaştırmaktan başka bir çaresi yok ki bunun. Neden bilmiyorsunuz ? Erkek kedilerin ameliyat süreci daha kolayca geçiyor ztn. Dişi kedilere işaret bırakmak için farklı farklı yerlere işiyorlar ve bunun kısırlaştırmaktan başka hiçbir çaresi yok malesef.