Cinsi Nedir

Mevlit

Ben profile tekir diye yazdım lakin küçük yavrunun yüzüne bakıyorum ama tekir kediye benzetemiyorum.
Siz arkadaşlar bi fikriniz varmı ?

12 CEVAP

emreovec

Hayvan akıllı olduğu için değil de altına yapacağı için miyavlıyor haberiniz olsun. Tuvaletini evde daha makul bir bölgeye koymanızı öneririm. Bu şekilde tutarsa idrar enfeksiyonu olur.

Tekir bir cins değildir kürk desenidir Tekir desenli bir çok cins kedi var sizin kediniz muhtemelen Tekir bir sokak kedisi

mihriii

tekir 🤎

Nazliig

Minik bir tekir kediii :)))

Nasıl yani miyavlayarak uyandırıyor tuvaleti ulaşabileceği biryerde değil mi

Verdatrtp

Gayet bir tekir kedi

Mevlit

Hiçbir fikrim yok sokaktan buldum 1 hafta önce
Birçok kediden akıllı tuvaleti gelsin gece falan uyandırır miyavlayarak

Mevlit

Hiçbir fikrim yok sokaktan buldum 1 hafta önce
Birçok kediden akıllı tuvaleti gelsin gece falan uyandırır miyavlayarak

Mevlit

Balkonda koymustum ilk gun orayı öğrendi baskada yere gitmiyor balkonda acık bırakamıyorum hava soguk diye

Mevlit

Teşekkür ederim arkadaşlar emin oldum artık 😊

Sokak kedisi diye tabir ettikleri cins genel olarak Avrupa ve Afrika vahşi kedi ailesinden kelen bir tür. İnsanlar sokak kedisi diyerek o kadar ötekileştirmişler ki net bir cins söylenemiyor. Ancak kürk tipini soracak olursanız. Alnındaki "M" lekesinden dolayı Tekir diyebilirsiniz.

Tekir kedidir %100