Erkek Kedim

Sees

Merhabalar bunun ne olduğunu bilen var mı..2 vete danıştım biri mantar diyor diğeri ise bit yumurtası..emin olamıyorum hangisi doğruyu söylüyor.yardimci olursanız sevinirim..daha önceden bu durumu yaşayan arkadaşlar var mı..

3 CEVAP

mervedoganay

Veterinerimiz özel bir ışık oğlumun vücuduna baktığında mantar olan yerlerin sarı göründüğünü söyledi. Böyle tanı koyuldu. Size yakın olan veterinerleri arayıp bu şekilde tanı koyulmasını istediğinizi belirtip sorabilir ve o ışığın mevcut olduğu yere götürebilirsiniz bence. Belki başka bir yolu daha vardır. Bunu öğrendiğim için iletmek istedim. Geçmiş olsun.

Sees

Teşekkür ederim..vete soracağım

mervedoganay

Rica ederim.