Kedim Doğuracak

ebrar010

Merhaba kedisi daha önce doğum yapmış olan var mı, varsa sancıları kaç saat sürdü. 4 saattir kedimin sancıları var, yavrular hala doğmadı. Bu normal mi? Çok endişeliyim. Lütfen yardımcı olun.

4 CEVAP

Ben daha önce hiç tecrübe etmedim ama evimde hamile bir kedi var sokaktan aldım soğuklar tekrar geleceği için çok araştırdım veterinerimiz de doğumun 1 gün sürebileceğini söyledi evdeki kedinin de doğumu yakın sanırım karnı baya büyük

ebrar010

Yardımınız içim Çok teşekkür ederimm

SerraYanmaz

Doğdu mu bizim 4 yavru toplam 6 saatte bitti

ebrar010

2 saate 2 yavru doğdu 6 saat oldu 3.yü bekliyoruz