Kedimi Ne Zaman Kısırlaştırmak Doğrudur?

Batuldr

Merhaba arkadaşlar. Benim kedim Gece 2 aylık daha :) acelemiz yok fakat ben çişini yapıp koku bırakıp agresif olup evde ergen ergen tip tip bana tavır almasını beklemeden kısırlaştırmak istiyorım. Bunun için en doğru zaman hangisidir? Hem hekimi ilede görüştüğüm konu hemde sizlerden tecrübe edinen arkadaşlardanda bilgilendirilmek istiyorum? :) teşekkürler.

2 CEVAP

EsmaKaram

ya 8 aylık yada 1 yasındayken kısırlastırmak en dogrusu erken kısırlastırılıncA gelısımı kotu etkılıyo

kedilikizzz

Dişi kedi çişini yapıp koku falan bırakmıyor ki merak etmeyin o konuda. Ben kedimi 1 yaşını doldurunca kısırlaştırdım daha yeni yani. Agrasifliği ergenliği bırakın da camdan atlama evden kaçma olayları başlıyor benim kedim bu yüzden bir bacağını kaybetti :( yani bu kısırlaştırma mevzusu çok çok çok önemli.