Yavru Kedi Neler Yer

Sekerrimm

Yavru kedimi ne ile beslemeliyim? Kedi maması yer mi?

6 CEVAP

patili

kedi sütü ve ek olarak yaş mama ile beslemelisiniz. beapharın kedi sütü güzel.
ve diğerlerine göre fiyatı normal.
yaş mama olarak da brit care'in veya gimpet'in KONSERVE İÇİNDE OLAN yaş mamalarını tavsiye ederim. Doğallar ve lezizler.

Kedisevercat

kaç aylık cinsi ne detaylı anlatırsanız sevinirim

Sekerrimm

2 veya 4 haftalık olması gerekiyor ve sokak kedisi

Yavru kediler için özel formülüze edilmiş mamalardan verebilirsiniz rahatlıkla yer

Kedisevercat

Kedi süt tozu alın ve ılık suya koyun karışımı kedi biberonlarına dökün içirin bir aylıkken de devam edin ama yanında azcık yaş kedi maması koyun iki aylıkken yaş mamaya başlayın (marka olarak felix ve gimcat öneririm) 4 aylıkken kuru mamaya başlayın (brit care kitten, acana kitten veya Pro plan öneririm)

Kedisevercat

Yaş mama olarak brit care de olabilir