Kedimde Mantar Mı Var ??

Arkadaşlar kedim 1.5 aylik pirenin oldugu yerde mantar cikarmis oyle dediler ve mantar olan bolumde baya tüy doktu ve kucuk kucuk kabuklar var ve bazi yerlerinde beyaz tuyler cikmaya basladi veteniere gitme sansim olmadi ama insallah bu pazar gideccegim . Doktorlar olmadigi icjn gidemedim . Ic ve dis yaptirmaya gidicegim sizce muane ettireyimmi yoksa asisini yaparken mantar olan bolgeyide sorayimmi ??? Vee arkadaslar diyelimmi asisini yaptirirken mantari soyledim doktorda simdi dis parazit yapicaz gecer derse guveneyimmi ilk defa o doktora gidecegim ve guvenmem gerekirmi bilmiyorum . Asisi yapildiktan sonra mantar gecermi ??
Yardim edin lutfenn

2 CEVAP

patili

geçer evet. vet.inizin dediklerini yaparsanız, dogru bir tedavi sürecinde geçer. yıllık mantar aşısını yaptırın. sorun vetinize

Tesekkur ederim peki dis paraziti duzenli yapinca mantar icin ayri birseye gerek oluyormu