Aminosal Kullanım Şekli

Renklipati

Merhaba arkadaşlar,3 aylık kedim için ilkkez kullanacağım Aminosal kaç damla ve nasıl kullanmam gerekiyor suyuna damlatsam olurmu şimdiden teşekkürler

13 CEVAP

melist35

ben 1 mg kullanıyorum 8 aylık 4 kilo kedim için. 2-3 mg 10 kiloluk kediye veriliyor. max 1 mg vermelisiniz

Ahmetemind

Muhabbet kuşumun suyuna 1-2 damla damlatıp kullanmıştım ben 3 yıl önce filan. Tüy döküyordu sanırım, tüy dökmesi durana kadar kullanmıştım. Kedi için muhtemelen enjektörle 2-3 ml filan alıp direk ağzına veya suyuna dökmeniz gerekir ama bilemiyorum şimdi, bir veterineri filan arayıp sorsanız daha iyi olur

0.5 ml olarak söyledi veteriner bizim kedi 6.5 aylık

Renklipati

Bende çok araştırdım 2 ml yeterli diyor 3 aylık için damla olarak kaç damla ediyor acaba

Ahmetemind

enjektör alın eczaneden onunla verin. Damla ile 2 ml ayarlamanız zor olur

bir çay kaşığı 2,5 ml ona göre ayarlayabilirsiniz ama göz kararı oluyor tabi. tadını beğendiği için çay kaşığında içiriyorum.

tyguler

2ml 20 damla oluyor sanırım ama emin değilim

Oqrenerde06

Ben 7 aydır kullanıyorum kedime haftada 4 gün veriyorum sabah 4 damla akşam 4 damla doğrusu bu şekil...

Renklipati

Sağol un arkadaşlar dediğiniz şekilde uygulayacağım

Rgms

Aminosol yerine Viyo kullanmanızı öneririm (viyo recuperation). Kalite farkını ve etkisini hemen anlarsınız.

Renklipati

Ayrıca kaç gün devam edip durulmalıdır

Renklipati

Kimse kullanmadımı cevap verecek

Renklipati

Anladım çok teşekkürler cevaplarınız için