Gaziosmanpaşa , Rami , Sultangazi , Esentepe ,De Oturanlar :)

Luckyssss

Meraba ben bu yarısmayı kazanamasamda hafta sonu dağıtımını yapıcam gelmek isteyenler baana katılmak isteyenler den de desteklerini bekliyorum gelecek olanlar yaş mama , kuru mama getirmelerini isterim kedilere ve park köpeklerini doyurmak sevgisini vermek isteyenler bana katılabilirler katılmak isteyen yorumlasın veya mesaj atsın

Dağıtım günü : pazar
Saat : 14-15 veya 18:00 de olabilir kacta müsaitseniz :)

6 CEVAP

Luckyssss

Tek basıma da olsa yapcam ama isteğim her beraber olmak arkadas edinmek köpeklerimizin oyun oynamalarını izlemek cafede oturup onları izleyerek çay içmek muhabbet filan :)

Luckyssss

?? :)

Cidden cok sevindim keske gelebilsem ama maalesef uzagiz insallah guzel gecer bir aksilik olmaz

Reyyanhan

Bayildim fikre .

Luckyssss

Ama malesef kimse gelmiyor

Luckyssss

:) :) :)