Kedimin Gözü Morarmış Yardım

burakcaglar

Kedim gözünü kaşıyordu sonra baktım yarı kısık geziyor biraz süre geçtikten sonra baktım çevresi morarmaya başladım sulanmış neden olabilir sizce

8 CEVAP

Ahmetemind

resim koyarsanız daha iyi anlayabiliriz

Reyyanhan

Burak kedin büyük ken mi sahiplendin . Bu cins lerin gözü hep akar ayrıca mor olması normal değil .. bazı fotolar a baktım. Kedinin gözünde problem var gibi duruyo. Vet götür bence

burakcaglar

ayrıca pirelenmiş olabilir mi acaba kaşınıyor sürekli dış parazit damlası yapıldı fakat 2 hafta sonra günü doluyor

cute_catTR

olabilir veterinere götürün bence :)
geçmiş olsun...

Ahmetemind

İltihaplanmış olabilir.Veteriner bir baksın.

burakcaglar

teşekkür ederim cevaplarınız için şu an bir şey göremiyorum büyük ihtimal kaşırken gözüne geldi geçmiş sabah baktığımda heyecanlı birisiyim en ufak şeyi büyütüyorum bir şey yok gibi

burakcaglar

şu an farkettim sarı çapak olmuş tam çapak gibi değil ama düz fotoğrafını cekeyim dedim korktu durmuyor tam

burakcaglar

Evet daha 5 ay oldu 1.buçuk yaşında kedim teşekkür ederim veterinere götürüyorum önceden de götürülmüş bir sıkıntı farketmediler geçen doktor severken gözünün icine içine baktı ama tekrar götürdüğümde belirteyim teşekkürler