Kedim Bal Sizce Ne Kadarlık

Bal_lokma

Merhaba . Annesi iki yavruyu terk etmiş petshoptan aldım aldığımda 1 haftalık demişti tam 18 gün oldu bugün bana geleli ama sanki daha büyük gibime geldi geçen hafta diş çıkarmaya başladı 3 hafta 3 günlük yani ama hareketleri biraz daha büyük kedi gibi ısırması tırmanması hareketleri sizce ne kadarlıktır

6 CEVAP

Havanese_Siri

yaklaşık 1 aylık gibi

kedilikizzz

Çok tatlı ya 1 aylık bile değil bu aynen burna bak yerim onun burnunu :)

didemsahin

bence 3 haftalık olduğu doğrudur..

Bal_lokma

Ya çok bal adı gibi ben doyamıyorum sevmelere o yüzden beraber uyuyoruz kucak kuşu oldu artık

Kedisevercat

Bir aylık

Bal_lokma

Beslenmesine ona göre devam etmek için sordum teşekkür ederim