Kedim Mama Yemiyor..

didemsahin

Merhaba. Kedim 2 aylık. İç - dış parazit yaptırmak için veterinere götürdüğümde kilosu çok az (500 gram) olduğunu ve kilo alması gerektiğini 10 gün sonra yeniden gelmemiz gerektiğini söyledi. Bende bu 10 gün boyunca 2 çeşit kuru mama ve aynı zamanda yaş mamalar aldım yedirdim ancak zar zor. 10 gün sonra tekrar veterinere gittiğimizde kilosu 700 gram olmuştu ancak 1 kilo olması gerektiği için yine aşı yapılmadı... Ne yapacağım bilmiyorum. Hiç iştahlı bir kedi değil. Yemiyor. Ama çok enerjik. Oradan oraya koşup zıplıyor. Az yemekle bu kadar enerjik olmayı nasıl başarıyor bilmiyorum. 10 gün sonra yeniden veterinere götüreceğim. Bu sürede kilo alması için ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 CEVAP

cute_catTR

ev yapımı mamaları deneyin :) kedinizi bol bol hareket ettirin yorulsun,susasın :)