Kesimde Enfeksiyon Çıktı

Nurrrrr

Kesimde enfeksiyon çıktı çok korkuyorum ona bir şey olcak diye hiç başına gelip atlatan var mı?

6 CEVAP

mehmet24us

Antibiyotiğini düzenli kullanırsan herhangi bir sıkıntı yaşamazsın. Bu sadece sana bir uyarı verir. Aşıları eksikse, beslenme düzeninde bir sıkıntı varsa(katı mama dışında çok fazla pişmemiş et, peynir, süt gibi besinler tüketiyorsa) ya da tuvaletlerinin temizliği yeterli değilse kedilerin enfeksiyon kapma ihtimali artar. Birde suları 1 günden fazla beklerse. bunlara da dikkat edersen kısa sürede sağlığına kavuşur

Nurrrrr

Teşekkür ederim çok şükür yeme içmesinde sorun yok sadece antibiyotiği içirdikden sonra çok etkileniyor

patili

hangi enfeksiyon? yazarsanıx yardımcı olurum

Nurrrrr

Sadece kan değerinde enfeksiyon var dendi ishal şikayeti ile götürdüm antibiyotik ve polivit verdi 1 ml çok şükür yeme ve içmede sıkıntısı yok sadece antibiyotikden sonra halsiz kalıyor

Nurrrrr

Teşekkür ederim çok şükür yeme içmesinde sorun yok sadece antibiyotiği içirdikden sonra çok etkileniyor

Nurrrrr

Antibiyotikden sonra çok uyuması normal mi