Brit Care Premium Mama

cemdoga

Merhabalar,

bir çok kişinin burada mamalarla ilgili konularda brit care önerdiğini görüyorum, bu markanın bir de brit premium adında daha ekonomik diyebileceğimiz bir serisi var.

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/brit-premium-adult-somonlu-yetiskin-kedi-mamasi-8kg.html

şu mamayı kızım için almak istiyorum yorumları gayet güzel ayrıca fiyatı da uygun, bir de sizlere sormak istedim.

teşekkürler şimdiden

6 CEVAP

patili

premium olanındansa diğer ürünleri güzel. premiumunu genelde ucuz diye sokak hayvanlarına alıyorlar bazı veliler.. ama imkanınız yoksa tabi ki alabilirsiniz.

cemdoga

çok tavsiye ediliyor brit care ben de bütçem doğrultusunda en iyisini istiyorum bu kadar önerilen bir markanın premiumu da diğerlerine göre iyidir diye düşündüm

Havanese_Siri

Brit care brit premiumdan daha iyi

canyurtfadi

Biz proplan kullanıyoruz daha iyi mi mama mı

Havanese_Siri

brit care proplandan çok daha iyi

cemdoga

bahsettiğim mamanın siparişini verdim. brit care kullanacağım yorumlarımı yazarım teşekkürler.