Yardımcı Olur Musunuuz ?

Nilaymercan

Arkadaslar merhaba 50 günlük terrier sahiplendim bu yavru ne yer neli yer nasil yer yiyebilir mi Kedimde nd kullaniyordum ama şimdi o kadar yüksek fiyatli olmadan biraz daha asagilarda bisey ariyorum yada şimdilik nd yesin daha sonra mi dusurelim
Şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

Merhaba uzun süredir bizimle beraber bir terrier bebeğimiz var. Balıklı mama ona çok iyi geliyor. Biz şu an reflex somonlu yetişkin kullanıyoruz ve gerçekten çok iyi geldi, mama fiyatlarındaki artış sebebiyle değiştirdik öncesinde Advance kullanıyorduk. Reflexten beklediğimiz performansın üstünde verim aldık. Terrierler genelde alerjik oluyor tavuklu mama kullanmanızı önermem. Kuzulu ve pirinçli reflex yavru mamayı denemenizi öneririm.

Nilaymercan

Başta sanırım petshop tavuklu verdi inanilmaz bir kaşıntı halindeyiz sonra ben refleks kuzulu aldim ama galiba mantar bile olduk
Aşıları yaptirdik tabiki ama birde balikli deneyelim dedik ama mamalar uçmuş gitmis tabiki aklımdaki refleks ama yinede arastirmak istedim
Çok teşekkür ederim 🍀🍀