Kedim Hırlıyor Ve Saldırıyor

DonduUcak

Ben çalıştığım için kedim evde yalnız kalıyordu. Bi ara sanırım yalnızlık sendromuna girdi. Evden sabah çıkıp eve akşam giriyorum
Çok ani hızlı hareketler yapiyo
Yanına arkadaş olsun diye bir kedi aldım hırlıyolar birbirlerine anlaşamıyorlar sanırım
Yeni gelen kediyi tokatlayıp duruyo ne yapmalıyım sizce ...
Diğerini istemiyormu ki..

1 CEVAP

kedine arkadaş almak mantıklı bir fikirmiş ama kedin muhtemelen 1 yaşını ya geçmiş yada yaklaşmış bu yaşına kadar da hiç kedi görmediği için yadırgamış (muhtemelen, daha fazla bilgi vermen daha iyi olur) eğerki kediler birbirine çok zarar veriyor ise maalesef kedi bakmayı bırakmalısın bu en iyisi olur. ama çok hırçınlaşmıyorlarsa bekle belki anlaşabilirler(senin kedin ve arkadaş olarak aldığın kedilerin yaşlarını, cinsiyetlerini ve türlerini söylersen sevinirim.