En İyi Kum Markası.açıklamayı Okuyun

ygzkptn

Bu sitedeki en iyi kedi kumu hangisi?

3 CEVAP

cute_catTR

Quik marka hem uygun fiyatlı hemde çok iyi bir marka ben kedimde hep onu kullanmıştım ama maalesef kedim şu an benle değil :)

meminkoroglu

Silikat içerikli kum kullanmayın içersinde çok fazla kimyasal madde var bentonit içerikli kullanın en iyisi topaklanan pisipisi ama en kullanışlı sanicat

Bal_lokma

Quik süper emici silica yı asla tavsiye etmiyorum en başlarda emilimi güzel ama sonradan tüm sıvıyı bırakıyo ve tanecikler sıvıda yüzüyo hiç memnun kalmadım