Acil Annem Sokağa Atmıs Geri Aldım Annemin Haberi Yok

Luckyssss

Kedimi annem sokağa atmıs sokaga gitsin istemiyorum acil geçici yada kalıcı yuva aranıyor lütfen sokağa gitsin istemiyorum arkadaşlar kalıcı yada gecici yuva

25 CEVAP

Luckyssss

Buralarda öyle tanıdıklarım yokki olsa vericem ama işte

Luckyssss

" GÜNCEL "

meysakcr

Bir veterinere anlatabilirsiniz durumunuzu bizim gittiğimiz bir veteriner tuvalet eğitimi için kedilerini bırakanlar oluyormuş diğer kedilerden görerek öğrenebiliyormuş annenizi ikna edebilirseniz öyle yapabilirsiniz

Luckyssss

Eve aldıgımdan bile haberi yok ki bugun de bizim buradaki veterinerler de kapalı

Luckyssss

Güncel

Ben belki albilirim

patili

ne olursa olsun odanı kitle vs (veteriner yarın açık olur) yarına kadar salma bir yere o can dışarıda nasıl yaşasın.... çok üzücü bir durum.

Luckyssss

Biliyorum sürekli odamda zaten şuan annemin gelmesine 1 saat kaldı ve malesef benim odamdaki yere çamaşır asılıyor sürekli .s

patili

son durum noldu peki annen gelmiştir:(

Luckyssss

Geldi annem biraz işkillendi ama Allahtan yattı uyudu