Acil Annem Sokağa Atmıs Geri Aldım Annemin Haberi Yok

Luckyssss

Kedimi annem sokağa atmıs sokaga gitsin istemiyorum acil geçici yada kalıcı yuva aranıyor lütfen sokağa gitsin istemiyorum arkadaşlar kalıcı yada gecici yuva

25 CEVAP

Kedisevercat

umarım yuva bulursunuz ben anneme sorarım belki onu albiliriz ama belki

Luckyssss

Lütfen yardımcı olun sokağa gitsin istemiyorum en azımdan geçici olarak

Panky55

Keşke alsam ama biz farklı bir ildeyiz

Luckyssss

Petnakil gerçekleştirelemez mi

Luckyssss

Yerim sultangazi ama ortak bi yere getirebilirim onu yeterki evi bulunsun yer verin yeter ki

Luckyssss

Yardım lütfen kimse mi yok sahiplenecek

Havanese_Siri

petlebi, petarkadaş, sahibinden, ilan versen vb. sitelere ilan verin

Duman14

Anneniz neden attı?

Luckyssss

Eve tuvaletini yapıyor diye bırakmıs

Havanese_Siri

öğrenebilir

Luckyssss

Biliyorum bende anneme onu anlatmaya çalıstım ağladım zırladım onu ne kadar anlattıysam da nafile

Havanese_Siri

annenizin eve aldığınızdan haberi yoksa anlamadan öğretin sonra gösterirsiniz

Luckyssss

Allahtan annem sabahcı sabah işe gidicek gidene kadar uyumayıp saklıcam o sırada tabiki öğretmeye çalışıcam kaç gündür uğrasıyordum zaten ögretmek için neden yaptı anlamadım ki .s

Havanese_Siri

komşunuzun veya bir yakınınızın kedisi varsa bir araya gelsinler ondan görürse öğrenir