Çıldırtan Kedi Maması Fiyatları :/ ( Matisse Veya Ucuz Marka Kullananlar?)

sultansbutler

pro plan kısır 10kg mama 460 lira olmuş diğer mamalar ise rahat 100 lira artışta şu son aylarda. mama olarak nd, pro plan, royal canin, advance, hill's gibi markaların iyi olduğunu ve çoğu kedinin yediğini biliyorum. çünkü içeriklerinde ki et oranı yüksek. soracağım soru düşük kaliteli mamalar için :( özellikle matisse kullananlara sormak istiyorum. alıp da kedisi yemeyen oldu mu kısır tavuklu ya da somonluyu veya sokakta besleme yapıp enjoy, trendline gibi marka kullananlar kedilerin daha iştahlı/iştahsız yediğini gördüğünüz markalar hangileriydi?

22 CEVAP

sultansbutler

bozitanın içeriği fiyatına göre pek güzel gelmedi bana ama yine de alıcı gözüyle bakılır berbat bi mama değil. 200 250 civarlarında bir mama bakıcam sanırım 300e kadar bütçem yetmiyecek :'( gönül isterdi ki sahipleneceğim kedinin erkek kardeşini de kurtarayım sokaktan hem arkadaş olurlar, ayrılmazlar ama elimdeki bütçeyle imkansız :/ insan istiyor ki hepsine yetişelim sokakta kalmasınlar ama gerçekçi düşünmek lazım 😔

shoto

Matisse çok fazla tahıl var bence.Brit Premium a bakabilirsiniz.Uygun fiyatlı bi mama ave içerik fena dğeil

sultansbutler

brit premium bence matisseden daha kötü. başkasına da kolay kolay tavsiye etmem sanırım :/ evet matissede %25lik bir pirinç var ama en azından içinde et var ve taurin oranı 1800mgla azzcık daha iyi diğer mamalara göre

sultansbutler

param olsa n&d tahılsız balkabağı ya da başka bir tadda olanı alırdım ama 550 600 liram yok malesef 😿

Palyaco

Öncelikle kedilerinize pirinç mısır hayvan türevleri vermeyin yüzde 88 et oranı olan bozita mamaları tercih edin fiyat olarakta iyi 10kg 400 kilo 40 TL ye geliyor içinde tavuk geyik eti var kemik yağı somon yağı var

sultansbutler

bozitanın kısır tavuklu kedi mamasında 800mg taurin, %25kurutulmuş ve %4taze tavuk, %4tavuk suyu(bulyon) var ve fiyatı 340 lira?? tahılsız geyik etli kısır mamasında ise 2000mg taurin %21 kurutulmuş ve %7 taze tavuk, %4 tavuk suyu (bulyon) var Türkiye satış fiyatı ise 820 lira. lütfen kimseye bozita önermeyin f/p olarak çöp bir mama. %33 protein oranından ortalama %5 taze et bulunduran bir mama için lütfen kimse 400 lira vermesin.

shoto

Tavuk% 32 (kurutulmuş tavuk% 21, taze tavuk *% 7, tavuk suyu% 4), kuru patates *, bezelye nişastası *, ren geyiği * (taze hazırlanmış% 8), bonefat *% 5, kurutulmuş dana proteini% 4, lignoselüloz *% 4, kurutulmuş domuz proteini% 4, kurutulmuş yumurta *% 2, balık unu *% 2, mineraller, kuru pancar lifi *, hindiba inülini * (FOS% 0,63), mannan oligosakkaritler * (MOS% 0,2), maya * ( ß-1,3 / 1,6-glukanlar% 0.1). * Doğal içerik

İçerik bu ve 400-500 tl arası değişiyor.Siz nereden baktınız.Fakat kısır tavuklu taurin az gerçektende