Kedinin Kuyrugunu Isırmasi

Merve203

Merhaba, kedim bir bucuk yasinda ve disi. Saglik sorunlari nedeniyle henuz kısır degil. Bazi zamanlarda bir anda miyavlayarak kuyrugunu isirmaya başlıyor. Şiddetli sekilde ısırıyor. Basina gelen var mi nedeni ne olabilir?

7 CEVAP

sforselin

Davranış bozukluğu olduğu söyleniyor maalesef. Belki yeterince oyun oynamıyor, enerjisini atamıyordur. Bence oyun saatinizi arttırmaya çalışın. Yeterli oyun gerçekten farkedilir şekilde iyi etkiliyor psikolojilerini.

Oyun oynuyordur belki

baranertaga

Hiç başıma gelmemişti sadece yaladığını gördüm bugüne kadar.

Merve203

Guncel

Merve203

Hayir oyun degil miyavlayarak ısırıyor aci aci

baranertaga

Hiç başıma gelmemişti sadece yaladığını gördüm bugüne kadar.

Merve203

@sforselin neredeyse aksama kadar herkes onunla oyun oynuyor. Hepimiz cok ilgiliyiz. Sadece birkaç gun ust uste misafir geldi ondan mi etkilendi diye kafam karisti. Cunku biraz korkak, cekingen bir kedi. Aile bireyleri haric kimseye kendini sevdirmez saklanir vs.