Köpek İshal

İshal oldu hala geçmiyor ilaç kullanıyorum ne yapabilirim ???

2 CEVAP

Havanese_Siri

halsizliği, iştahsızlığı var mı yakın zamanda mama değişimi yaptınız mı

aavsar

prinç lapası yedirin,açk lar kolay isal olur,sürekli temiz su verin,kanlı ishal ise yemeği kesin 2 gün,zayıflar ama su kaybettiği için oda.kansız ise kuru mama ile takviye yapın.ve köpeğiniz yavru sanırsam,tavuk kemiği kanat but falan attıysanız ondan yapar.yürüyüş yaptırın bağırsakları çalıssın