Özel Araçla Yolculuk Ve Yeni Ev

Ayseenur10

Arkadaşlar merhaba. Bir hafta sonra şehir değişikliği yapacağız, yol 9 saate yakın sürecek tuvalet ve mama konusunda ne yapabilirim ayrıca yeni eve alıştırmak için ne önerebilirsiniz tavsiyelerinizi bekliyorum:) Araba içinde 1-2 saat alıştıktan sonra boyun ve gövde tasması aldım o şekilde tutabilir miyiz taşıma kabı dışında ?

5 CEVAP

alabalik32

Merhaba geçen yaz bende yaşadım aynı durumu. Gimcat anti stres macun vermiştim. Sakin geçti yolculuğumuz. Taşıma çantasından çıkmadı kendisi yol boyunca. Yolda molada ayakkabı kutusuna kum doldurmuştum. Yanımada mama ve su kabı koydum. Ne yedi ne içti. Eve geldiğimizde yabancıladı tabi koklamadığı yer kalmadı. Yeni evde tuvaletini mama su kabını aynı odaya koyun. Bir kaç güne alışıyorlar. Paşa diyince koşan oğlum yeni evde hiç umursamadı beni. Ödül mamasıyla sonra yine alıştırdım.

cansuuranus

Feliway alabılırsın. Hem spreyını alıp arabaya tasıma cantasına sıkabılırsın. Prıze takılandan alırsanda yenı eve cok cabuk adapte olucakdır

alabalik32

Çiş yaptırma işi zor. Taşıma çantasının içine eski penye vs birşeyler koyun yaparsada ona yapsın. Benimki 7 saat boyunca yapmadı

Ayseenur10

Çok teşekkür ederim. Yola çıkmadan çişini nasıl yaptırabilirim şuan akşam 11 gibi öğlende 1-2 yapıyor

Ayseenur10

Bebek bezi gibi bi şey var 3-5 tane mutlaka yanımızda olur zaten teşekkür ederim. Spreyi iyiymiş para denkleştirirsem alırım teşekkür ederim