Kedim Yumuşak Battaniyemi Emiyor

Zehramira

2 aylık yavru kedim sürekli yumuşak battaniyemi emiyor ve anne memesini emer gibide patisini battaniyede bir yukarı bir aşağı getiriyor. Ben bunu gördükçe çok üzülüyorum annesini özlüyor miniğim diye :( geldiğinde 45 günlüktü ve geldiği günden beri benim yatağımda ve hep benimle uyuyor ve geldiğinden beride hep battaniyemi emiyor :( 45 günlükken zaten sütten kesilmiş ve ben 45 günlükken sütten kesilmesini çok erken olarak görüyorum normalde tam şu sıralarda sütten kesilmesi lazımdı. Şuan süt anne bulmam mümkün acaba süt anneyi emermi veya süt anne kedimi kabul edermi?

7 CEVAP

Havanese_Siri

Büyümüş artık süt anne bulmak da kolay değil zamanla vazgeçecektir

ilknrdaisy

İlginç olacak ama kedim 1.5 yaşında ve o da battaniyeleri anlattiginiz şekilde emiyor

ilknrdaisy

Evet ben bi ara çok araştırmıştım annesinden erken ayrilan kedilerde oluyormuş, ben 2 aylikken sokakta buldum geçmişini bilmiyorum onun için doğruluğundan emin değilim:) ama 2 ay süt anne için büyük gerek yok :)

kedilikizzz

benimkide yapıyordu yavruyken sürekli bu haraketi. Büyüdükçe azaldı ama ara sıra yapıyor ama çok tatlı bir şey bu bence. Başta bende üzülüyodum ama o bu haraketi yaparken çok mutlu mır mır mır uyuyakalıyor o yüzden endişelenmeyin :)

Zehramira

Etrafımda süt anne çokta süt anne onu kabul edermi diye tedirgin olmuştum teşekkürler

Zehramira

Demekki içgüdüsel bişey bu :/

Zehramira

Çok teşekkürler zaman geçtikçe azaltır o zaman :)