İlk Alişverişim Olduğu İçin Sizi Arayacağız Diye Mesaj Geldi Dün Saat13:00 Beri Arayan Yok

GOKT

MERHABA BEN İLK DEFA PETLEBİ SİTESİNDEN KAPIDA ÖDEME İLE KÖPEĞİM BİSEY ALDIM ONAY ALMAK İÇİN SİZİ ARAYACAĞIZ DEDİLER AMA HAYLA ARAYAN YOK SİZİN Bu KONU HAKKIN DA BİR BİLGİNŞZ VARMI??

6 CEVAP

GOKT

Teşekkürler

GOKT

Teşekkürler

alabalik32

İlk alışverişte mutlaka ki arıyorlar. Her konuda ilgili bir site.

Ararlar daha merak etmeyin belki hafta sonu diye olabilir

FeyzaZeynep

Beni aramıyorlar genelde sorun çıkmaz.

betul18

kapıda ödemede ilk alışverişte beni de aradılar ikinciye aramıyolar