Kedimin Çenesinin Altındaki Yara

Kedimin 1 gün önce çenesinin altında kırmızı leke yara gibi birşey çıktı ve büyüyor sanki

4 CEVAP

alabalik32

Yaş mamayı haftada kaç kere veriyorsunuz. Yaş mamadan olabilir.

CanKurtaran

Evet yaş mamadan olabilir.

2 hafta da 1 yaş mama veriyorum.

CanKurtaran

Az veriyor musunuz aslında veterinere sor bence ama çene anneside olabilir çene aknesi de stresten veya plastik mama kabından olabilir plastik mama kabı kullanma evde çocuk varsa ya da kediniz hareketli ise porselen değil de Çelik ama saydıklarım yoksa porselen kullanabilirsiniz.