Acil Bakar Mısınız

Merhaba. Bugün kedimin arka bacak başlangıcında böyle bir kellik farkettim ne olabilir bu çok telaslandim lütfen bilgilendirir misiniz. Gidicem veterinere ama önce danışmak istiyorum

5 CEVAP

Orayı sürekli yalıyor bir de

Renklipati

Tüyleri baya gitmiş birazda olsa pembelik kızarıklık varsa mantar olabilir

Telanurrr

Mantar olabilir temas ettikten sonra mutlaka ellerinizi yıkayın yoksa size geçebilir

Nokta nokta birkaç tane kırmızılık var veterineri aradım egzamaya benziyo dedi tavuklu mamaya alerjisi olabilirmiş yarın goturucez bakalım

Nazliig

Oradaki tüyleri iyice azalmış. Alerji veya mantar gibi göründü bana. Evet yarın ilk işiniz veterinere gitmek olsun. Geçmiş olsun :)