Kedimin Aşısını Belediyeye Yaptırayım Mı?

Sekerrimm

Aşılarını yaptırmadığım bir kedi var ve sizce belediyeye kuduz aşısı yaptırtayım mı? Ne kadar güvenli bilemiyorum ve sahibi olan kedilere yapıyorlar mı onu da bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz

5 CEVAP

Reyyanhan

Bende çok araştırdım bunu . Sonuç yok

mehmet24us

Belediyeyi bilmem ama tarım ve köy işleri müdürlükleri yapıyor. Veterinerlik fakültesi olan üniversitelerin bazıları yapıyor. Eğer bulunduğunuz yerde barınak ta varsa gidin bir barınağı görün. Eğer oradaki kişiler ilgili ve hayvanlar sağlıklı gözüküyorsa onlarda yapar. Kişisel fikrimi sorarsanız veterinerinin sabit olması, aşılarını ve hastalıklarını sizinle takip etmesi en sağlıklısı. Herhangi bir komplikasyon durumunda size daha iyi yardımcı olur.

yasminackz

Benimde kedim 6.5 aylik kedim var ic dis parazitlerini kendimiz yaptik asilarini yaptirmadik daha bendde arastiriyorum bana belediyeye yaptirma dediler kullandigi ilaçlar tarihi gecmis falan oluyormus ama belediyeye sokak kedisi deyince ucretsiz yapiyorlar

Sekerrimm

Ben de araştırıyorum ama bulamadım bir şey malesef bilen biri yazsa da kurtulsak

Sekerrimm

Benimki de sokak kedisi zaten