Belediye Veterineri Kedilere Kısırlaştırma Yapıyor Mu?

paganpoetry

bahçemde baktığım yaklaşık 1 yaşındaki kedim geçenlerde doğurdu fakat yavrularına bakmıyor bu nedenle onları geçici olarak evime alıp bakmak zorunda kaldım üstüne üstlük doğurduktan bir hafta sonra kadar tekrar çiftleşti tekrar hamile kalmasından ve yavrularına bakmamasından korkuyorum durumum da yok belediye veterineri sokak kedilerine ücretsiz kısırlaştırma yapıyor mu?

2 CEVAP

yasement

Evet tabii

Berldmr

sadece sokak kedilerine kısırlaştırma yapıyor zaten belediye veterineri