Acil Lütfen Bakın

Hayrullah19

Sokaktan baktığım kedi pencereme geldiğinde içeri aldım ama aldığım gibi yere yığıldı kediyi yürüttüğümde sağ arka bacağı kalçadan itibaren hareketsiz yürürken hemen yere yatıyor büyük ihtimal kırıldı saat 01.00 ve bu saatte veteriner yok evde ona ne gibi müdehale yapabilirim lütfen yardım edin

6 CEVAP

Gamsem

Siz birşey yapamazsanız bu gecelik için çok hareket etmeyeceği yer yapınve sıcak su ısıtıp koyun bir battaniye sarın sıcak suyu veya bir beze öyle koyun.sabah ilk iş veterinere götürürsğünğz şuanlık rahat ettirip karnını doyurup sıcaak tutmak

Hayrullah19

Hepinize cevaplarınız için teşekkürler bugün gittik ve kalçasını biraz alt kısmı kırılmış ve kemik ters dönmüş ameliyat için maddi durmumuz yok ama sağolsun bir öğretmen bize yardımcı oldu.

Oscar06

Bazı veterinler 24 saat açık olanlarıda var ama eğer ki yoksa mama su sıcak bir ortam ayarlayın yarında ilk işiniz veterinere götürmek olsun umarım ciddi bişey yoktur

Arkadaşların dediği o olanakları sağlamaya çalışın. Ve yarın ACİL bir veteriner hekime götürün. Ne kadar acıyordur şu an yazık.

Gastronom

Yer neresi

Glsnylcn

Hareket etmemesini sağlayın bir veterinere gidene kadar. Bir de patisine bakın derim bir şey batmışta olabilir.