Sokak Hayvanları İçin Mama Önerisi

Gastronom

SOKAK HAYVANLARI İCİN HANGİ MAMAYI TAVSİYE EDERSİNİZ

11 CEVAP

Nazliig

Bonacibo, Enjoy, Econature, Micho, Mito, Reflex, Mystic, Dr Sacchi gibi mamaları sokaktaki kediler için tercih edebilirsiniz.

burcingltkn

enjoy tavuklu kedi maması 15 kg 130 tl civarı 3 yıldır tercıh ettığim bi marka yemeyen kedi görmedim aynı fıyat aralıklarında pawpaw da var ama hıc denemedım enjoy kesınlıkle önerim

Gastronom

Kediler için

schembri2

Bütçenize bağlı olarak değişir, önemli olan düşünmek değil midir? İç güveysinden hallice reflex. Goody vs vs daha ucuz tabi ama karton yese aynı vitamini alırlar heralde.

diablerose

haslanmis kati yumurta ve haslanmis patates karışımı. (catalla ezilmis sekilde)

DTDamla

Pawpaw

BerenZ

Dr sacchi, bonacibo

mihriii

mito mix

golsahyildirim

Mito ve Micho son zamanlarda tercih ettiğim iki mama, ekonomik ve içeriği gayet iyi sokaktaki canlar için, severek yiyorlar özellikle Mito'yu.💛 Bir tık üste çıkmak isterseniz Bonacibo da tercih edebilirsiniz.👌🏻

Gastronom

Teşekkür ederimm

Mustafanacar

Micho veya mito diğer mamalar kalitesiz.