Köpeğümin Irkı Nedir?

Eraykilic

Köpeğimin ırkını bilmiyorum lütfen yardım..

8 CEVAP

Havanese_Siri

Bull terrier boston terrier kırması orta ırk

kediler

Belki Papillon kırması olabilir

Havanese_Siri

Papillon ile uzaktan yakından alakası yok bu köpeğin

Havanese_Siri

minyatür pinscher ile alakası yok tam olarak boston terrier ile bull terrier arası

kediler

Bence burun yapısı da bull terrier e benzemiyor Boston terrierlerin de küçükken kulakları düşük oluyor. Bu dik ama belki de yattığı için öyle çıkmıştır.

cute_catTR

bence baston terrier. çünkü çok benziyor

Havanese_Siri

Kırma olduğu için ikisine de benzemeyebilir burun yapısı da kulak yapısı da tam ikisinin arasında

Eraykilic

Bull terrierin de ağız burun yapısı benim köpeğe hiç benzemiyor Ama bilmiyorumki veterinerimiz bize minyatür pincher kırması demişti ama anlamadımki Ya:/