Disi Kedi Kizginlik

Uzmo

Her disi kedi kizginliga girdiginde poposunu kaldirir mi? 3 gun sonra kisirlastirma operasyonu randevumuz var onun icin soruyorum kizginliktayken ameliyat olamicagi icin. Hic poposunu falan kaldirmadi oyle dur duraksiz bir miyavlama da yok. Ama bazen gelip kendini ayagimiza atip yatiyo oyle. Sizce bi baglantisi olabilir mi yoksa sirinlik mi yapiyo? (Neredeyse 6 aylik olacak)

1 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Kizginlik surecinde şaşmaz belirtiler vardir, idrarla imzalama (püskürtmeli idrar ya da kokulu diye tabir edilir , imza diye ben söylüyorum), aci çeker gibi, sesini uzaklardaki kedilere duyurmak ister gibi miyavlama, popo sürtme gibi..Ayağa atmasi kendini kizginlik belirtisi demek iddiasi yetersiz kalir.Bazen keyfinden ayaklarinin önüne serilir, yuvarlanir, sevgi pitircigi gibi sov yapar.O yüzden tarifinie bakip emin olamayiz.