Yaş Mama ?

Kedim 1.5 aylik eski sahibi hills adli bir yaş mama kullaniyormus bizede verdi kutuyu bitirmemiz icin hindili olan yas mamamiz var . Ve yas mama bitmek uzere .
Bize hangi yaş mama önerirsiniz ?
Yas mamayi aniden degistiricegimize gore kedinin midesi bulanirmi ? Kediye birsey olmamamisi icin yeni yas mamayi nasil vermeliyim ?
Yas mama onerirken ne icerikli oldgunuda soylermisiniz hepsindrn 1 tane alicam da tavuklu veya somonlu felan

9 CEVAP

patili

Britcare'in kavonoz içinde olanlarından alın. gimpetin de shinny cat olan yaş mamalarından alın. içerikleri güzel bunların, temiz. ama petlebide bulmanız zor biraz

yasement

Biz en çok bozita kullanıyoruz. Animonda carny serisi, nutri ve patilinin dediği gibi gimcat shiny cat serisi de çok kaliteli denediklerimden. Hills hindili de aldık o da iyi ama içeriğinde bazı şeyler çok içime sinmedi. felix, stuzzy, garden mix daha temiz içerikli hillsten bunlara da bakabilirsiniz. Ama ben yerinizde olsam royal canin baby cat alırdım çok küçük çünkü daha.

yasement

r.canin baby cat yaş mama alırdım yerinizde olsam belirtmeyi unutmuşum. kurusu da var. biz de kuru mama proplan kullandık küçükken ama sizinkinin dişler hemen gelişmiş ne güzel:)

Kızım kolaylikla yiyor sadece bu aralar cok isiriyor oda alttan 4 tane dişi cikicak onu bekliyoruz beyazlik gozukuyor disi belli oluyor yani

didemsahin

Merhaba. Kendi kedim için veterinere danıştığımda Felix'i önermişti. Biz çok memnunuz sizede tavsiye ederiz :)

Tesekkurler

Bazilari felix cok kaliteli ve guzel diyor bilmiyorum kararsiz kaldim yas mamalarda

Tesekkurler kuru mama proplan ama.biz ondan memnunuz o da bitmek uzere ama siparjs vericez yas mama yakinimda oldugu icjn gidip almam daha iyi diye dusunuyorum

Nolur nolmaz siz aynı mama ile devam edin o için daha iyi olacak eğer edebileceksiniz bu arada o mamanın markası ne bende kedi yavruların büyürda cevap verirsenniz sevinirim.....