5 Yavru Kedimiz Var İki Bucuk Haftalik Anneleri Birakti Sabahtan Beri Yok Süt Anne Ariyorum Acillll

gaziosmanpasa civarinda yardim edebilecek olan var mi

5 CEVAP

Ealbs

Soruları karıştırın dün görmüştüm anne kedi

Tsubasa9

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/7402-memeleri-sisti bakın burda biri var süt anne varmış elinde.

SedaSD

Diğer sosyal medya hesaplarınıxdan hayvansever gruplarda paylaşırsanız daha çabuk bulacağınıza inanıyorum. Dilerseniz konuyla ilgili yardımcı olabilirim, fotoğraflarını atın paylaşayım

Ealbs

Yagmurkeskin98 kullanıcı adlı

Anneleri büyük ihtimal redettmiştir...siz süt anne bulana kadar süt biberon ile besleyin.. Kolay gelsin..umarın sağlıklı olurlar .....